KEYFİYYƏTLİ REKLAM XİDMƏTLƏRİ ( Reklamınız 7/24 yayımda olacaq) Bizimlə əlaqə: (012) 511-53-15 , (077) 333 18 33.Ölkəmizdə söz, mətbuat azadlığı mövcuddur və yüksək səviyyədə qorunur !!


Xəbər Lenti

______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
______________________________
Saakaşvilidən Məmmədovun təyinatına reaksiya
Türkiyə Yaxın Şərqdən qalib çıxdı - Makron
ETSN: Xəzər dənizində dalğanın hündürlüyü 4,8 metrə çatıb - FAKTİKİ HAVA
Ədliyyə nazirinin müavini - Penitensiar xidmətin rəisi Gəncədə vətəndaşları qəbul edəcək

Yazı ölçüsü :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Avqust ayı üçün nazirlərin qəbul cədvəli açıqlanıb

Avqust ayı üçün nazirlərin qəbul cədvəli açıqlanıb
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər qurumların rəhbərlərinin və onların müavinlərinin 2019-cu ilin avqust ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəli açıqlanıb. "Report" qəbul cədvəlini təqdim edir. Qeyd edək ki, vətəndaşların qaldırdıqları məsələlər qəbulu keçirən təşkilatların səlahiyyətlərinə aid olmalıdır. Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları, digər qurumlar Qəbulgünü Qəbulun keçirildiyivə əhatə etdiyişəhər, rayonlar Ceyhun Bayramov Təhsil naziri 02 Astara, Lənkəran, Lerik Firudin Qurbanov Təhsil nazirinin müavini 02 Masallı, Yardımlı, Cəlilabad Əkbər Hacıyev ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktoru 02 Şəmkir Ramil İsgəndərov ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini 02 Qazax, Ağstafa Ruslan Əliyev ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini 02 Tovuz Toğrul Musayev Ədliyyə nazirinin müavini 02 Quba Rüstəm Usubov Baş prokurorun birinci müavini 02 İsmayıllı, Göyçay Sahib Məmmədov İqtisadiyyat nazirinin müavini 02 Cəlilabad Namiq Babayev Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurası sədrinin müavini 02 Xaçmaz Əvəz Qocayev Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyəti sədrinin müavini 02 Xızı Əhməd Əhmədzadə Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri 07 Oğuz, Şəki Əbülfəs Qarayev Mədəniyyət naziri 08 Salyan Vaqif Əliyev Mədəniyyət nazirinin birinci müavini 08 Neftçala Rafiq Bayramov Mədəniyyət nazirinin müavini 08 Biləsuvar Məhərrəm Əliyev Ədliyyə nazirinin müavini 09 Şamaxı Namiq Əsgərov Baş prokurorun müavini 09 Şəmkir, Tərtər İntiqam Babayev Gənclər və idman nazirinin müavini 09 Tovuz, Ağstafa, Qazax Zakir Quliyev Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini 09 Qəbələ Rafiq Aslanov Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini 09 İsmayıllı Sahil Babayev Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri 16 Tovuz Anar Kərimov Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini 16 Ağstafa Mətin Kərimli Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini 16 Qazax Mikayıl Cabbarov Vergilər naziri 16 Quba, Qusar, Xaçmaz, Şabran Qorxmaz Hüseynov “Azərsu” ASC-nin sədri 16 Qazax, Ağstafa Niyazi Səfərov İqtisadiyyat nazirinin müavini 16 Masallı Teyyub Cabbarov “Azərsu” ASC-nin sədrinin birinci müavini 19 Şəmkir, Gədəbəy Etibar Məmmədov “Azərsu” ASC-nin sədrinin müavini 20 Tovuz Ramin Quluzadə Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar naziri 22 Tovuz, Qazax Əli Abdullayev Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar nazirinin birinci müavini 22 Ağstafa Sahib Ələkbərov Vergilər nazirinin müavini 22 Qobustan, Şamaxı, Ağsu Arzu Rəhimov Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi 22 Şəmkir, Gədəbəy Mayıl Şahverdiyev Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidməti rəisinin müavini 22 Tovuz, Qazax, Ağstafa Vüqar Əhmədov “Azərişıq” ASC-nin sədrinin vəzifəsini icra edən 22 Gəncə, Samux Ramil Yusifov “Azərişıq” ASC-nin sədrinin müavini 22 Şəmkir Azad Rəhimov Gənclər və idman naziri 23 Göygöl, Gəncə, Naftalan, Daşkəsən, Goranboy, Samux Şahin Mustafayev İqtisadiyyat naziri 23 Yardımlı İnam Kərimov Kənd təsərrüfatı naziri 23 Beyləqan, Füzuli İlham Quliyev Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini 23 İmişli, Saatlı Seyfəddin Talıbov Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini 23 Ağcabədi, Zərdab Sahir Məmmədxanov Vergilər nazirinin birinci müavini 23 Naftalan, Gəncə, Goranboy, Göygöl, Samux, Daşkəsən, Kəlbəcər Rövşən Rzayev Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri 23 Gədəbəy Fuad Hüseynov Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini 23 Ağstafa, Qazax Sabir Əhmədov Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini 23 Tovuz Saleh Məmmədov Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri 23 Şabran, Siyəzən İsmayıl İsmayılov Gənclər və idman nazirinin müavini 23 Şəmkir, Gədəbəy Oruc Zalov Daxili işlər nazirinin müavini 24 Bərdə, Naftalan, Ağcabədi, Tərtər, Ağdam, Şuşa, Laçın, Beyləqan, Füzuli, Xocavənd, Goranboy, Xocalı Mətin Eynullayev Vergilər nazirinin müavini 26 Gədəbəy, Şəmkir, Tovuz, Ağstafa, Qazax Mübariz Qurbanlı Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri 27 Daşkəsən, Gəncə, Kəlbəcər Siyavuş Heydərov Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini 27 Göygöl, Samux Gündüz İsmayılov Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini 27 Naftalan, Goranboy, Xocalı Fikrət Məmmədov Ədliyyə naziri 29 Abşeron, Xızı, Siyəzən Rüstəm Şahbazov Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini 29 İsmayıllı Ramiz Rzayev Ali Məhkəmənin sədri 30 Xaçmaz Hikmət Mirzəyev Ali Məhkəmənin İnzibati-İqtisadi kollegiyasının sədri 30 Qusar Şahin Yusifov Ali Məhkəmənin Cinayət kollegiyasının sədri 30 Quba Zakir Qaralov Baş prokuror 30 Quba, Qusar Muxtar Babayev Ekologiya və təbii sərvətlər naziri 30 Lənkəran, Astara Firdovsi ƏliyevEkologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini 30 Lerik Rauf Hacıyev Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini 30 Masallı, Yardımlı Pərviz Şahbazov Energetika naziri 30 Gəncə, Göygöl Samir Vəliyev Energetika nazirinin müavini 30 Goranboy, Naftalan Elnur Soltanov Energetika nazirinin müavini 30 Gədəbəy, Daşkəsən Oqtay Şirəliyev Səhiyyə naziri 30 Oğuz, Qəbələ Elsevər Ağayev Səhiyyə nazirinin müavini 30 Zaqatala, Balakən Rahim Əliyev Səhiyyə nazirinin müavini 30 Şəki, Qax Hicran Hüseynova Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri 30 Xızı, Siyəzən, Şabran Aynur Sofiyeva Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini 30 Xaçmaz, Quba, Qusar Səfər Mehdiyev Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri 30 Masallı, Lənkəran İsmayıl Hüseynov Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin birinci müavini 30 Yardımlı Əsgər Abdullayev Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin müavini 30 Lerik Məleykə Abbaszadə Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurasının sədri 30 Qusar Vilayət Eyvazov Daxili işlər naziri 31 Şəki, Qax, Zaqatala, Balakən, Oğuz, Qəbələ Kərəm Həsənov Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsinin sədri 31 Oğuz Rafiq Cəlilov Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini 31 Qəbələ

Teqlər:
Bu xəbər cəmi 3070 dəfə oxunuldu
YAZARLAR